Nasza oferta

Jeśli posiadasz własne mieszkanie, a chciałbyś poprawić swoje warunki mieszkaniowe, posiadać mieszkanie większe, nowsze, mieszkanie w lepszej lokalizacji, mieszkanie z windą, czy w końcu mieszkanie z niskimi kosztami eksploatacji, realizowane wg standardów największego w Elblągu developera – jest to oferta skierowana właśnie do Ciebie.

Zakład Usług Budowlanych „MYTYCH” spółka z o.o przy współpracy z BPN Biurem Pośrednictwa Nieruchomości, oraz Domem Kredytowym Notus Oddział w Elblągu wprowadził specjalny program Mieszkanie w rozliczeniu.

Dzięki współpracy developera z ekspertami rynku nieruchomości i profesjonalnymi doradcami finansowym proponujemy pomoc w skoordynowaniu całego procesu zakupu nowego mieszkania i sfinansowania go środkami ze sprzedaży starego. Dajemy komfort i bezpieczeństwo, że za wybrane przez Ciebie mieszkanie będziesz mógł zapłacić mieszkaniem, w którym obecnie mieszkasz lub które posiadasz.

Komfort wyboru nowego mieszkania

Dzięki programowi Mieszkanie w rozliczeniu jako klient firmy MYTYCH masz możliwość zakupu nowego interesującego Ciebie mieszkania i pozostawieniu w rozliczeniu swojego „starego” lokalu. Wiedząc już, gdzie będziesz mieszkał masz czas, aby spokojnie zadbać o wszelkie formalności związane z transakcją sprzedaży. Na pokrycie różnicy pomiędzy ceną sprzedaży starego lokalu a nowego, doradcy finansowi Domu Kredytowego Notus pomogą w uzyskaniu i wynegocjowaniu najlepszych warunków kredytu hipotecznego. Weź pod uwagę, że wartość starego mieszkania stanowi już spory wkład własny dla banku, reszta to już tylko formalność.

Bezpłatna obsługa, opinia o wartości i pomoc w przygotowaniu transakcji

W pierwszej kolejności otrzymujesz bezpłatną opinię o wartości Twojego mieszkania wykonaną przez licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami firmy BPN. Po zaakceptowaniu wartości lokalu przez Ciebie i akceptacji lokalu przez Zarząd ZUB Mytych rozpoczynamy procedurę związaną z zawarciem umowy deweloperskiej na zakup nowego lokalu i umowy przedwstępnej na sprzedaż starego lokalu. Szybko, sprawnie i bez zbędnych formalności.

Dodatkowy czas na wydanie i przeprowadzkę

Podpisując umowę przedwstępną bierzemy pod uwagę, że kupujesz mieszkanie nowe, które będzie wymagało wykończenia. Dajemy Tobie od chwili sfinalizowania transakcji ekstra 2 miesiące na wykończenie nowego lokalu ! Nawet jeśli okaże się, że Twój wykonawca zawalił robotę możemy renegocjować warunki przekazania lokalu. Jednego, czego nie będziemy za Ciebie robili, to nosili Twoich mebli – ale pomożemy zorganizować firmę przeprowadzkową!

Brak ryzyka i kosztów manipulacyjnych


Nie ponosisz żadnego RYZYKA, nie myślisz co będzie jak nie sprzedam swojego mieszkania, jak kupujący nie dostanie kredytu, gdy stracę wpłacony zadatek. Dodatkowo nie ponosisz żadnych kosztów manipulacyjnych, prowizji, kosztów obsługi związanych z wyceną i przejęciem Twojego lokalu.
 

To oferta specjalnie dla Ciebie !
 

Szczegółowe informacje o aktualnej ofercie i programie:

BPN Biuro Pośrednictwa Nieruchomości
Al. Grunwaldzka 31
Tel. (55) 233-25-39

e-mail: elblag@bpn.nieruchomosci.pl

lub

Zakład Usług Budowlanych MYTYCH sp. z .o.o
ul. Żyrardowska 83c
tel./fax (55) 234-04-60

e-mail: mytych@mytych.com.pl